Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
 
KAMPÜSTE SENFONİK AKŞAMLAR TURNESİ GİRESUN'A GELİYOR

KAMPÜSTE SENFONİK AKŞAMLAR TURNESİ GİRESUN'A GELİYOR

Tarih 16 Ekim 2010, 13:32 Editör Giresun Tercih

"Kampüste Senfonik Akşamlar" turne projesi kapsamında konser, Giresun'da 21.10.2010 Perşembe günü yapılacak

Doğuş Grubu, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ana sponsorluğu kapsamındaki “Kampüste Senfonik Akşamlar” turne projesinin ikincisini Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz üniversitelerinde gerçekleştiriyor.

Doğuş Grubu, 2007 yılında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile imzaladığı bir protokolle başlayan Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) ana sponsorluğu kapsamında, CSO ile geçen yıl ilkini gerçekleştirdiği “Kampüste Senfonik Akşamlar” projesini bu yıl farklı Anadolu şehirlerine taşıyor. Geçen yıl oldukça ilgi gören proje ile CSO’yu bugüne kadar gitmediği Anadolu’daki illere götürerek, bu illerde bulunan üniversiteler aracılığıyla gençlere ve bölge halkına klasik müziği sevdirmeyi hedefleyen Doğuş Grubu, 17-23 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek turnenin duraklarını Kars-Kafkas Üniversitesi, Erzurum-Atatürk Üniversitesi, Rize Üniversitesi, Giresun Üniversitesi ve Trabzon-Karadeniz Teknik Üniversitesi ve olarak belirledi.

Bu haber 767 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kültür/Sanat

NEVRUZ KUTLAMASI YAPILDI

NEVRUZ KUTLAMASI YAPILDI Nevruz kutlamaları tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de coşkuyla kutlandı. Valiliğimiz ile Giresun Üniversitesinin bi...

NEW YORK'TAKİ BİRLEŞMİŞ MİLLETLER GENEL KURULU'NDA VE HARVARD ÜNİVERSİTESİ'NDE NEVRUZ KUTLAMASI

NEW YORK'TAKİ BİRLEŞMİŞ MİLLETLER GENEL KURULU'NDA VE HARVARD ÜNİVERSİTESİ'NDE NEVRUZ KUTLAMASI Kültür ve Turizm Bakanlığı ve TÜRKSOY işbirliğiyle ABD'de düzenlenecek Nevruz şenlikleri için Washington, New Y...
BİR MİLLETİN GÖZ YAŞI...HOCALI23 Şubat 2019

GALERİ

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Sitemizde Bulunan Haberler Kurumumuzca Telif Hakkına Sahiptir. İzinsiz Kullanılması Yasaktır. Her Editör Kendi Yazısından Sorumludur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi